Luno budou na nové desce vybízet k lásce, poslechněte si singly

Vydáno 07.09.2012 | autor: redakce

Luno se rozhodla představit hned dvě skladby z připravovaného alba, které vyjde 20. listopadu. Skladby Zeroth a Wrong Start pokračují v melancholickém electro popu definovaném kapelou na předchozím eponymním debutu a následném EP Litato.

Luno budou na nové desce vybízet k lásce, poslechněte si singly Luno budou na nové desce vybízet k lásce, poslechněte si singly

luno 2011Obě napsala zpěvačka kapely Luno Ema Brabcová: "V písni kladu lásku a strach proti sobě jako dva protiklady. V tomhle světě a v tuto chvíli se můžeme pro jedno či druhé vědomě rozhodnout. A já doufám, a vybízím k tomu, aby se lidé rozhodli pro lásku - proto zpívám 'the only way left is to fall in love'."

Dvě ochutnávky, které avizují připravovanou desku, se vznikaly ve studiu Soundevice Borise Carloffa pod dohledem Šmityho a producentem se stal Tuzex. Ten bude produkovat i zbytek nahrávky, kterou pomáhali kapele financovat i sami fanoušci kapely Luno pomocí sbírky na webu Indiegogo. Datum vydání alba je 20.listopadu a speciální koncert k vydání alba se odehraje v úterý 4.prosince v klubu Roxy.

zdroj: TZ, map

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít