HIM oblékli popový hit Strange World zpěváka Ké do rockového kabátu

Vydáno 07.09.2012 | autor: redakce

Finská rocková formace HIM, která je dobře známá o českému publiku, v říjnu vydá kompilaci největších hitů XX – Two Decades of Love Metal. Mezi dvacítkou písní posluchači naleznou i novinku Strange World. Jde o píseň, se kterou se před šestnácti lety proslavil její autor Ké.

HIM oblékli popový hit Strange World zpěváka Ké do rockového kabátu HIM oblékli popový hit Strange World zpěváka Ké do rockového kabátuHIM_006Frontman Ville Valo se zbytkem kapely na kompilaci zařadil všechny známé hity, jakými jsou například Join Me in Death nebo Wicked Game. Překvapil však novým singlem - coververzí někdejšího popového hitu Strange World.

V roce 1996 píseň Strange World z desky I Am () zabodovala zejména v Itálii, kde se stala nejprodávanějsím singlem toho roku. Hodně oblíbený byl i v Německu, Velké Británii, na Slovensku a v Česku. Naše rádia ho dodnes občas zařazují do playlistu.

Americký zpěvák Ké poté vydal ještě dvě desky, ze kterých už podobně velký hit nevzešel. Objevil ale Macy Gray, se kterou na desku Better Way of Living natočil dva duety v době, kdy ji ještě hudební svět neznal.


dm

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít