Support Lesbiens slaví 20 let a vyrážejí na Komorní turné

Vydáno 12.09.2012 | autor: redakce

Support Lesbiens završí letošní 20.výročí existence na divadelních prknech, kam přivezou jejich nejznámější skladby v komorních úpravách. Exkluzivním hostem celého turné bude zpěvačka Tonya Graves, která kromě singlů Keeper a To Stand A Bitter Problem, jež v minulosti se Supporty nazpívala, představí i dvě skladby ze svého debutového alba I´m The Only Me.

Support Lesbiens slaví 20 let a vyrážejí na Komorní turné Support Lesbiens slaví 20 let a vyrážejí na Komorní turné


topTonyu doprovodí klavírista Jan Andr, který bude dalším stálým hostem celého, téměř dvouhodinového, programu Support Lesbiens.

„Osobně se na toto turné moc těším, protože nic podobného jsme zatím neudělali. Poprvé budeme vystupovat před sedícím publikem, což nám umožnujě zařadit do programu i komornější věci, které standardně nehrajeme jako např. World Of Prose, Telephone, Fameless nebo September Rain, skladbu, kterou jsme dokonce naživo snad nikdy nehráli," říká kytarista a spoluzakladatel kapely Hynek Toman.

„Tentokrát budeme hrát všechno živě, bez užití jakýchkoliv samplů z hard disku, jak je tomu na našich běžných koncertech. Zkrátka, chcete-li nás vidět a slyšet jinak, než jak nás znáte, přijďte se podívat," zve všechny příznivce kapely na turné Toman.

Support Lesbiens Komorní Tour 2012:

24.10. Ostrava – DK - divadelní sál
8.11. České Budějovice – DK Metropol – divadelní sál
14.11. Praha – Divadlo Kalich
16.11. Olomouc – Regionální centrum
20.11. Karlovy Vary – Městské divadlo
29.11. Brno – Divadlo Bolka Polívky
8.12. Světlá nad Sázavou - Společenský dům
7.1. Plzeň – Měšťanská Beseda
15.2. Praha - Uhříněves - Divadlo Bolka Polívky U22zdroj: TZ, map 


support

 

 

zavřít