Royal Republic se po roce vrátí do Prahy

Vydáno 02.10.2012 | autor: redakce

Švédové Royal Republic nachystali na konec srpna druhé album s názvem Save The Nation a na jeho oslavu se rozjeli na celoevropské turné. Českou zastávku bude hostit pražský Lucerna Music Bar 10. října.

Royal Republic se po roce vrátí do Prahy Royal Republic se po roce vrátí do Prahy


royal-republic

V rámci Save The Nation 2012 tour odehrají Royal Republic dohromady šestačtyřicet koncertů ve čtrnácti zemích. Pražské vystoupení se uskuteční rok od jejich posledního gigu na strahovské Sedmičce, konkrétně 10. října v Lucerna Music Baru.

Royal Republic vznikli v roce 2007 a hned jejich debutový singl All Because Of You vyvolal velmi pozitovní reakce. Podobně tomu bylo také u debutového alba We Are The Royal. Například britský časopis Kerrang! napsal: "Úžasná věc! ....zvuk, který v sobě spojuje energii The Hives s melodičností Rancid."

Hudebními vzory kapely jsou mnozí zpěváci i skupiny - jejich seznam je velmi rozmanitý. Začíná to The Hives nebo Danko Jonesem a pokračuje přes Metallicu nebo Boba Dylana, Norah Jones a dokonce filmovou hudbu a klasiku. A přidejte špetku toho nejčernějšího black metalu!

Vstupenky jsou k dispozici v obvyklých předprodejích a v pokladně klubu. Klub bude otevřen od osmi hodin.

TZ, ape

 

zavřít