NOVÉ DEPEŠÁCKÉ DVD

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

DEPECHE MODE přicházejí v těchto dnech s dalším živým DVD. Zachycuje atmosféru letošního Playing The Angel Tour prostřednictvím koncertů v Miláně.

NOVÉ DEPEŠÁCKÉ DVD NOVÉ DEPEŠÁCKÉ DVD

Turné na podporu alba Playing The Angel bylo jedno z největších, nejúspěšnějších a nejlepších v letošním roce. Shoduje se na tom kritika i fanoušci. DVD se natáčelo na koncertech v Miláně a zastihlo kapelu v plné formě. Pulsující zvuk, skvělá pódiová show a publikum v extázi.

Anton Corbijn se postaral o vzhled celého pódia a je vidět, že je to člověk na svém místě. Záznam koncertu režíroval Blue Leach, který pracoval už s R.E.M. Koncertní DVD vás přenese do strhující vřavy koncertů jedné z nejlepších kapel světa.

Dave Gahan dodává „Touring The Angel bylo turné, které jsme si snad nejvíc užili. Měli jsem show jakou nikdy před tím a všechno klapalo. Navíc nový materiál z desky Playing The Angel si říkal o to, abychom ty pecky hráli na živo.“Na klasickém DVD najdete dvacet písní, včetně hitů Precious, Suffer Well, A Pain That I´m Used To, I Feel You nebo Enjoy The Silence. DVD Depeche Mode - Touring The Angel Live In Milan vychází i v limitované edici tří disků. Na druhém najdete bonusy ze zákulisí a třetí je audio disk s osmi písněmi z poslední desky DM v živém provedení. 

DVD TRACKLIST:
A Pain That I’m Used To
John The Revelator
A Question of Time
Policy of Truth
Precious
Walking In My Shoes
Suffer Well
Macro
Home
I Want It All
The Sinner In Me
I Feel You
Behind The Wheel
World In My Eyes
Personal Jesus
Enjoy The Silence
Shake The Disease
Just Can’t Get Enough
Everything Counts
Never Let Me Down Again
Goodnight Lovers

PLUS
A Question of Lust
Damaged People

AUDIO TRACKLIST:
A Pain That I’m Used To
John The Revelator
Precious
Suffer Well
Macro
I Want It All
The Sinner In Me
Damaged People

zavřít