Clou nahrávali duet s Martou Jandovou: exkluzivní fotky ze studia

Vydáno 11.10.2012 | autor: redakce

Clou chystají po čtyřech letech novinku Old Dogs New Tricks. Poprvé od debutu Postcards kapela na nové album zařadila také duet - skladbu I Got To Know, který s ní nazpívala Marta Jandová.

Clou nahrávali duet s Martou Jandovou: exkluzivní fotky ze studia Clou nahrávali duet s Martou Jandovou: exkluzivní fotky ze studia


"Přestože jsme na novém materiálu pracovali průbežně poslední dva roky, nebyli jsme s ním spokojeni. Jednoduše nefungoval a nestáli jsme si za ním. Situace se změnila až letos, kdy jsme i zásluhou kytaristy Pavla Bureše nabrali nový dech. Výsledkem je deska, se kterou jsme sami za sebe opravdu spokojeni a doufáme, že bude stejně tak bavit naše fanoušky,"
vysvětlují Clou čtyřletou nahrávací pauzu.

dsc_2151_20dsc_2194_8

dsc_2209_2dsc_2165_15
dsc_2199_6dsc_2203_5Novinka Old Dogs New Tricks, která vyjde 15. října, vznikla ve studiu Biotech Ecsona Waldese v produkci kytaristy Pavla Bureše a přináší celkem jedenáct skladeb. Jednou z nich je i duet s Martou Jandovou I Got To Know, k jejímuž nahrávání nás Clou přizvali do studia.

Sestava zároveň plánuje návrat na koncertní pódia. V prosinci nové album pokřtí v Praze (6.12. v Lucerna Music Baru) a 15.12. v brněnském Metro Music Clubu. V příštím roce pak nový koncertní program přivezou do řady dalších měst a na tuzemské festivaly.TZ, ape, foto: Vojtěch Kubec


zavřít