GUNS´N´ROSES HRÁLI BEZ FANOUŠKŮ

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

První jihokalifornská show GUNS´N´ROSES po celých čtrnácti letech se obešla takřka bez fanoušků. Důvodem byl jednak pozdní příchod frontmana skupiny AXLA ROSEA a jednak repertoár.

GUNS´N´ROSES HRÁLI BEZ FANOUŠKŮ GUNS´N´ROSES HRÁLI BEZ FANOUŠKŮ

Kapela hrála novinky místo starých osvědčených hitů. Guns´n´Roses měli být hlavní hvězdou kalifornského festivalu Inland Invasion a jejich velkolepé vystoupení bylo ohlášeno na půlnoc. Rose dorazil až o dobrou hodinu později, na což se unaveným fandům už nechtělo čekat. Mnoho hudebních příznivců po rockových lahůdkách typu MUSE a 30 SECONDS TO MARS herce JAREDA LETA festival opustilo.

Další vlna odešla ve chvíli, kdy nově zformovaní Guns´N´Roses začali hrát nové písničky. Čtyřiačtyřicetiletý Rose si vystoupení zkazit nenechal a ty, kteří zůstali, nadchl dvouhodinovým gymnasticky náročným vystoupením. Jeden ze statečných fandů DAVID GRINT říká: „Axl byl úžasný. Nebylo to vždycky dokonalé, ale pořád se trefuje do vysokých tónů a má spoustu energie. Koncert byl bohužel vyplněn mnoha přestávkami, během kterých převlékal kostýmy, bylo tam až moc kytarových sól a nových písniček.“

zavřít