Joe Cocker se v květnu vrátí do Prahy

Vydáno 24.10.2012 | autor: redakce

Joe Cocker, to je po Ericu Claptonovi, Micku Hucknallovi a Erosu Ramazzottim další ze světových pěveckých es, jež se v příštím roce objeví v Praze. V O2 Areně vystoupí 19. května 2013.

Joe Cocker se v květnu vrátí do Prahy Joe Cocker se v květnu vrátí do Prahy


joecockerJoe Cocker chystá na polovinu listopadu novou, už 22. desku nazvanou Fire It Up. Ta naváže na dva roky staré, platinou oceněné album Hard Knocks. Novinka prý bude obsahovat klasické soulové písně, silné balady i velmi energické skladby.

V rámci stejnojmenného evropského turné navštíví osmašedesátiletý zpěvák příští rok také Prahu. Stane se tak dva půl roku od jeho posledního koncertu v Česku, přičemž dějištěm bude opět O2 Arena.

Na nadcházejícím turné zazní jak skladby z nové desky, tak i klasické hity jako You Can Leave Your Hat On, Unchain My Heart nebo Up Where We Belong.

"Natáčet desky je pro mě tak trochu jako malovat obraz. Máte 12 písní a každá má jinou barvu. Nemám rád, když všechny mají jednu náladu," říká Cocker, držitel Grammy, Zlatého glóbu, Ceny Akademie a Řádu britského impéria.ape, TZ

zavřít