Martin Černík slaví 20 let na snowboardu, přidá se Ladida i Kay a Tvzex

Vydáno 07.11.2012 | autor: redakce

Snowboardista Martin Černík slaví 20 let na sněhu a k tomuto jubileu si nadělil nový film Snow Way, s nímž vyjíždí na mini turné po České republice. Na jeho putování ho doprovodí čeští DJs jako Ladida, Friky, Robot, Hiffi&Jacob nebo Kay a Tvzex ze Sunshine se svým Bounce!Bounce!.

Martin Černík slaví 20 let na snowboardu, přidá se Ladida i Kay a Tvzex Martin Černík slaví 20 let na snowboardu, přidá se Ladida i Kay a Tvzex

455072_sport-snowboard-cernikDokumentární film o sportovní kariéře nejznámějšího českého snowboarsisty Martina Černíka - jednoho z prvních profesionálních jezdců ze zemí postkomunistického bloku.

Tento dokument představí divákům Martinovu cestu za sněhem kolem světa, za splněným snem a různé pohledy na tento atraktivní sport. Od prvních zatáček v Krkonoších, přes vítězství na českých závodech nebo mezinárodních závodech, účast na Olympiádě až po Heliboarding a sjíždění strmých štítů na Aljašce. Dokument ukáže Martinovu osobnost a jeho přínos pro tento sport. Jedná se o spojení filmových záběrů z natáčení, kterých se během své kariéry zúčastnil společně se záběry z letošní sezóny. Ve filmu se objeví hosté jako Travis Rice, Markku Koski, Emeric Front, Ivan Zobák Pelikán, Šárka Pančochová a další.

Premiérové turné zahrnuje celkem osm zastávek po ČR. Na jednotlivých premiérách bude kromě promítání fotogalerie nejlepších fotek kariéry MC. Na Gambrinus Excellent Afterparty vám zahrají Dance Extravaganza Dj's Ladida & Friky, VEC, Robot, Jorgos, Hiffi and Jacob nebo Bounce Bounce.

SNOW WAY TOUR:
7.11. Praha - Kino Lucerna & Lucerna Music Bar
10.11. Zlín - Golem
14.11. Olomouc - S-CUBE
15.11. Ostrava - Barrák
22.11. Plzeň - Anděl
23.11. Karlovy Vary - Masařka
24.11. Hradec Králové - Eventzdroj: TZ, map 

zavřít