Finalistkám Miss UK zahrají v Roxy Toxique

Vydáno 09.11.2012 | autor: redakce

Již druhým rokem se rozjíždí přehlídka krásy a intelektu - soutěž Miss Univerzity Karlovy. I v letošním roce jsou prostřednictvím nových finalistek reprezentovány různé fakulty celé univerzity. O tom, která z dívek se stane novou Miss UK 2012, rozhodne odborná porota již 29. listopadu na finálovém galavečeru v pražském klubu Roxy.

Finalistkám Miss UK zahrají v Roxy Toxique Finalistkám Miss UK zahrají v Roxy Toxique


miss uk 2012 - vizualO titul Miss Univerzity Karlovy se dívky utkají ve čtvrtek 29. listopadu od 19:30 v pražském klubu Roxy. Návštěvníky akce čeká bohatý program: přehlídka retro šatů a luxusního spodního prádla v podání krásných finalistek, koncert kapely Toxique a mnohé další.

Po castingu, jenž proběhnul koncem října, čekalo Finalistky Miss UK profesionální focení v prostorách Botanické zahrady hl. města Prahy a o den později také natáčení upoutávkového spotu. Týden před finále se uskuteční univerzitní roadshow, v rámci které se každá finalistka představí své domovské fakultě. Kategorii Miss Sympatie mají totiž v rukou právě studenti a návštěvníci finálového galavečera.

Vyhrajte vstupy na finále MIss UK a kosmetiku Mary Kay!

Letošní osmička finalistek vytváří nevšední paletu osobností, které kromě zvolených studijních oborů zvládají i řadu dalších obecně prospěšných aktivit. Například studentka Elizabeth Adenubiová se angažuje v nespočtu projektů k podpoře veřejného zdraví, Kristýna Maulenová strávila léto v Indii, kde vyučovala malé děti, a Karolína Košťálová je instruktorkou kurzu první pomoci. Své příběhy mají však i ostatní finalistky.


Finalistky Miss UK
1. Ingrid Žváčková, Filozofická fakulta : Středoevropská studia
2. Barbara Škodová, Farmaceutická fakulta
3. Karolína Košťálová, 1. lékařská fakulta
4. Elizabeth Adenubiová, 3. lékařská fakulta
5. Tereza Jinochová, Pedagogická fakulta
6. Kristýna Maulenová, Filozofická fakulta: Psychologie
7. Veronika Tomanová, Právnická fakulta
8. Gabriela Fialová: Pedagogická fakulta

1 ingrid zvackova2 barbara skodova3 karolina kostalova4 elizabeth adenubiova
5 tereza jinochova6 kristyna maulenova7 veronika tomanova8 gabriela fialova

TZ, ape

zavřít