Olympic má videoklip ve 3D. Točil jej tvůrce Kajínka a Choking Hazard

Vydáno 09.11.2012 | autor: redakce

Marka Dobeše, scenáristu divácky úspěšného filmu Kajínek a režiséra hororové komedie Choking Hazard, si vybral Petr Janda jako tvůrce videoklipu k nové písni skupiny Olympic - My už jiný nebudem. Křest 3D verze klipu proběhne 15. listopadu v pražské Malostranské besedě.

Olympic má videoklip ve 3D. Točil jej tvůrce Kajínka a Choking Hazard Olympic má videoklip ve 3D. Točil jej tvůrce Kajínka a Choking Hazard


olympic-video

"Olympic byl vždy progresivní českou skupinou, která patří mezi to nejlepší, čím se naše hudební scéna může pochlubit. Proto jsem se ho rozhodl natočit video ve 3D formátu. Děj je tu retro, forma aktuální," říká o videoklipu jeho režisér.

Klip se odehrává v prostředí jediného bytu, ve kterém se spolu se skupinou vracíme v čase k jejich začátkům. "Hlavním motivem klipu je síla spojovat individuální lidské osudy. Tu sílu představuje Olympic. Osudy obyvatel bytu projdou časem, v němž šel náš život s Olympicem. Zvolený retro styl klipu nám dovolil vrátit se do minulosti, proti proudu času, díky tomu spolu s diváky zjišťujeme, že za 50 let se toho kolem nás změnilo více, než si dovedeme představit." vysvětluje Dobeš.

Olympic právě vyrazil na turné k padesáti letům kapely. Po úvodním koncertě v Brně pokračuje turné v Ostravě (10.11.), Olomouci (12. 11.), Pardubicích (16. 11.), Liberci (20.11), Českých Budějovic (27.11.). Vrcholem šňůry bude velkolepá show v pražské O2 Areně (1.12.).

TZ, ape

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít