Půlnoční, Lékořice a další: Václav Neckář vyráží na Vánoční turné

Vydáno 14.12.2012 | autor: redakce

Půlnoční turné Václava Neckáře začne v pondělí 17. 12. v pardubické ČEZ Aréně, v úterý 18. 12. následuje hala TJ Lokomotivy Plzeň a ve středu 19. 12. vyvrcholí koncertem v Tipsport Aréně Praha.

Půlnoční, Lékořice a další: Václav Neckář vyráží na Vánoční turné Půlnoční, Lékořice a další: Václav Neckář vyráží na Vánoční turné


vaclav neckar_


Návštěvníci koncertů uslyší naživo nejen hit Půlnoční, který v adventním čase opět rotuje českými rádii, ale také novinky z posledního Neckářova alba Dobrý časy, a samozřejmě i evergreeny jako je Stín katedrál, Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Čaroděj Dobroděj a řadu dalších. Chybět nebudou ani tradiční české koledy.

Václav Neckář zazpívá v doprovodu kapely Bacily a chlapeckého sboru Pueri Gaudentes. Na koncertní pódia se coby exkluzivní host Půlnočního turné s několika písničkami vrací Marie Rottrová, která vloni absolvovala poslední velké turné ve své kariéře. Sama k tomu dodává: "Společné zkoušky už máme za sebou a mohu s klidným svědomím říci, že kluci z Bacilů hrají bezvadně! Secvičili jsme moje tři skladby, Lásko, Řeka lásky a Kůň bílý a s Vaškem si dáme společně Purpuru, klasiku od Jiřího Suchého."

TERMÍNY TURNÉ

17. 12., 19:00 - ČEZ Aréna Pardubice
18. 12., 19:00 - TJ Lokomotiva Plzeň
19. 12., 19:00 - Tipsport Aréna Praha

TZ, ape

zavřít