ROCKBLOG: Konec světa podle Hentai Corporation

Vydáno 19.12.2012 | autor: redakce

Blíží se Štědrý den, blíží se se Silvestr, blíží se Nový rok, blíží se i celý nový rok a prý se blíží také konec světa. Co si o konci světa myslí basák Hentai Corporation Matouš Duraj, zvaný Durex?

ROCKBLOG: Konec světa podle Hentai Corporation ROCKBLOG: Konec světa podle Hentai Corporation


hentai-corporation-670x320

Tyhle duchaplný témata sou boží. Mohl bych tu psát sáhodlouhý pojednání o mayskym kalendáři (o kterym vim stejný houby stejně jako 99% ostatních lidí) nebo o tom, jak je celá tahle věc obrovský spiknutí Iluminátů. Nebo zednářů, židobolševiků, Evropský unie, Světový banky, nebo taky všech dohromady pod vedením zmutovanejch cvrčků z oblasti 51. To by bylo určitě moc príma a hrozně obohacující (a vsadim boty, že napsat o tom knížku a sehnat dobrý PR, tak by z toho mohla bejt i slušná živnost). Ale mám na práci zajímavější věci.

Celej tenhle konec světa je mi stejně, jako každýmu normálnímu živýmu organismu s IQ nad 50 (retardovaný delfíni sou z obliga), uplně u prdele. Sice to může bejt dobrá záminka pro to, koupit si bouchačku a jít vystřílet nějakou školu, ale co z toho, že jo... Jediný, co vim, je, že se v sobotu probudim, budu mít kocovinu, budu nasranej, že už je zase další rok v háji a že už zase celej západní svět straší s Vánocema, což se mi, coby nevěřícímu člověku, dost příčí. Jasně, ty kecy o tom, že by na sebe lidi měli bejt hodný a že se konečně má sejít celá rodina mi tak uplně cizí nejsou, ale proč by to mělo bejt sakra jenom o Vánocích, tyhle věci by se měly zdůrazňovat celoročně.

Jestli mám teda s koncem světa něco spojenýho, tak akorát to, že v předvečer apokalypsy hrajeme s Atari Terror v Akráči. Takže koukejte dorazit, protože jestli se s tím koncem světa mýlim, tak si pro vás 21.12. přijde zombie Durex, muhehe...

text: Matouš "Durex" Duraj

zavřít