Justin Timberlake vydal po 7 letech nový singl a chystá album

Vydáno 14.01.2013 | autor: redakce

Své fanoušky letos potěší zpěvák Justin Timberlake, který na svých stránkách informoval o chystané desce. V pořadí třetí sólové album ponese název The 20/20 Experience.

Justin Timberlake vydal po 7 letech nový singl a chystá album Justin Timberlake vydal po 7 letech nový singl a chystá album


justin-timberlake-1.10.2012Poslední desku vydal Justin Timberlake v roce 2006Na nahrávce pracuje Timberlake v tichosti už od června loňského roku a dodává: "Inspirace přišla sama od sebe a sám jsem to vůbec nečekal. Prostě jsem přišel do studia, začal jsem si hrát se zvuky a některámi skladbami a nic jsem neřešil. Moc jsem si to užíval a z toho, co z toho vzešlo, jsem opravdu nadšený. Na novém albu budou jednak slyšet vlivy, které mě během mého života hudebně inspirovaly, ale také mé vlastní múzy."

Justin Timberlake zároveň zveřejnil singl s názvem Suit & Tie, který je jeho prvním vlastním materiálem vydaným od poslední studiové nahrávky FutureSex/LoveSounds v roce 2006. Ve skladbě, již produkoval Timbeland, hostuje rapper Jay-Z.

Zpěvák, který se v posledních letech z velké části věnoval herectví, se mimo jiné objeví na novém albu zpěvačky Beyoncé.


zdroj: NME.com


justin-timberlake-1.10.2012_top

 

zavřít