Další ocenění pro Adele: vyhrála Zlatý globus za Skyfall

Vydáno 14.01.2013 | autor: redakce

Adele si připisuje další cenný úspěch. Na 70. vyhlášení Zlatých glóbů, oceňující filmové a televizní počiny, získala sošku za titulní skladbu Skyfall poslední stejnojmenné bondovky.

Další ocenění pro Adele: vyhrála Zlatý globus za Skyfall Další ocenění pro Adele: vyhrála Zlatý globus za Skyfall


adele-goldenglobe2013Adele se raduje ze zisku Zlatého glóbuNa vyhlášení, které se konalo 13. ledna v Beverly Hills, dorazila Adele společně se spoluautorem skladby Skyfall Paulem Epworthem. Zpěvačka se přitom neobjevila na veřejnosti od říjnového porodu jejího prvního potomka.

V zákulisí se pak svěřila novinářům, že pro ni byla opravdová pocta se na filmu hudebně podílet. "Obvykle píšu skladby o svých trápeních, ale tentokrát jsem tvořila podle předem daného scénáře. Bylo to úžasné." Na otázku novinářů, které zajímalo jméno jejího syna, však neodpověděla.

Dodejme, že album 21 bylo v uplynulém roce nejprodávanější nahrávkou ve Spojených státech. Stalo se tak už druhý rok v řadě, což se naposledy povedlo Michaelu Jacksonovi s deskou Thriller. Celkové prodeje v rodné Velké Británii posunuly zpěvačku na 4. místo historických tabulek za Queen, The Beatles a ABBA.zdroj: NME.com

zavřít