Vladimir 518 vydá novou desku i na vinylu. Zaplatili ho fanoušci

Vydáno 21.01.2013 | autor: redakce

Vladimir 518 je po Xavieru Baumaxovi dalším hudebníkem, jenž uspěl na crowdfundingovém portálu Hithit.cz. Rapper ze skupiny PSH na "českém kickstarteru" sháněl 50 tisíc korun na realizaci alba na vinylu, nakonec mu jeho příznivci poslali téměř 90 tisíc korun.

Vladimir 518 vydá novou desku i na vinylu. Zaplatili ho fanoušci Vladimir 518 vydá novou desku i na vinylu. Zaplatili ho fanoušci


vladimir.518Vladimirovi 518 se na realizaci vinylu složili fanoušciDůvodem účasti Vladimira 518 v projektu Hithit byla snaha vrátit mezi nosiče klasický vinyl. Rapperovi se na jeho realizaci složilo dvě stě lidí. "Pro hiphop je to určitě dobrá zpráva. Znamená to, že lidé nejen stahují zdarma na netu, ale umí kvalitní produkt také podpořit a zasadit se, aby vznikl," říká Pavel Eichler z Hithit.cz.

Podle Vladimira 518 bude jeho druhá sólová deska postupy a energií navazovat na jeho debut Gorila vs. Architekt z roku 2008. Po třech deskách PSH tak půjde o jeho pátý dlouhohracící počin, který vyjde jako již tradičně pod hlavičkou jeho labelu Bigg Boss, a to na přelomu jara a léta 2013.

Od rappera, který je zároveň známý výtvarník, dostanou ti, kteří mu poslali peníze různě odstupňované benefity od volného vstupu na křest desky přes album na CD až po nové album na vinylu v limitované edici v sítotiskem potištěném a domalovaném obalu, navíc číslovaném a podepsaném.

TZ, ape

zavřít