Totální nasazení a Zakázaný ovoce vyrazí na společné tour

Vydáno 19.01.2013 | autor: redakce

Oceloví ptáci tour 2013 - to je název společného turné, na nějž v polovině ledna vyrazili Totální nasazení a Zakázaný ovoce. V programu šňůry, která potrvá až do května, je dvacítka zastávek, z toho dvě na Slovensku.

Totální nasazení a Zakázaný ovoce vyrazí na společné tour Totální nasazení a Zakázaný ovoce vyrazí na společné tour


totalninasazeni

Trojice Totální nasazení slaví 22 let na scéně a na letošek chystá nové, v pořadí už deváté řadové album. Na tour zazní skladby z tohoto nového počinu, stejně jako známé pecky. "Společné turné jsme pojmenovali podle titulní skladby našeho novýho alba Oceloví ptáci, který vzniká právě v těchto dnech. Od nový desky kromě toho, že se snad bude líbit našim fans, neočekáváme vůbec nic, ovšem od společnýho turné naopak hodně, protože nadsamci z Ovoce jsou skvělí parťáci na pódiu i mimo něj a už loňský společný tour bylo super. Na repete se tedy moc těšíme a věříme, že bude mocný, protože spolu pojedou staří ostřílení pardálové a mladá nová krev - prostě oceloví ptáci všech generací, takže se máte na co těšit," vzkazuje Sváťa z kapely Totální nasazení.

Říčanská čtveřice Zakázaný ovoce loni vydala album Život se tě neptá (přečtěte si recenzi) v produkci Ecsona Waldese a Hynka Tomana a dá se očekávat, že koncertní setlist bude z větší části patřit právě této nahrávce. Sestava aktuálně kapela pracuje na novém videoklipu k již třetí skladbě ze zmíněného alba a také na materiálu pro další desku.

Vyhrajte vstupy na libovolný koncert turné!

Dvojici na turné doprovodí kapela ATD. Během šňůry vystoupí i další hosté: Deratizéři, Dilemma in Cinema, Hand Grenade a slovenská punkrocková legenda Punkreas.

Oceloví ptáci tour 2013

15.2. - Rokycany - Kasíno
16.2. - Praha – Vagon
22.2. - Karlovy Vary – Lidový Dům
23.2. - Kolín – U Vodvárků
01.3. - Nitra, SK – Nová Pekáreň
02.3. - Košice, SK – Collosseum
15.3. - Pelhřimov – Stará Tiskárka
16.3. - Jindřichův Hradec – KC Jitka
23.3. - Krnov – Kofola Music Club
29.3. - Litomyšl – MC Kotelna
30.3. - Police nad Metují – Zděřina Music Hall
31.3. - Jistebnice – KD
05.4. - Český Krumlov – Fabrička
06.4. - Slaný – Šantán
11.4. - Brno – Metro Music Bar
12.4. - Olomouc – S-Cube
13.4. - Zlín – Masters of Rock Café
26.4. - Pardubice – Žlutý pes
27.4. - Písek – Divadlo pod Čarou
03.5. - Čáslav – Hotel Grand
04.5. - Domažlice – Death Magnetic

TZ, ape

zavřít