Robert Plant: Reunion Led Zeppelin? Nebyl bych proti

Vydáno 19.02.2013 | autor: redakce

Robert Plant v rozhovoru pro australský televizní magazín 60 minutes naznačil, že je otevřený reunionu Led Zeppelin v roce 2014. Podle něj teď vše záleží na zbylých dvou členech Jimmy Pageovi a John Paul Jonesovi.

Robert Plant: Reunion Led Zeppelin? Nebyl bych proti Robert Plant: Reunion Led Zeppelin? Nebyl bych proti


plant-600-1361212870"Příští rok nemám co dělat. Ti dva ale zarytě mlčí, jsou uzavření ve svých vlastních světech a nechávají všechno na mě. Teď je řada na nich," popostrčil své dva bývalé spoluhráče Plant.

Sestava se na jednom pódiu naposledy sešla před šesti lety při příležitosti vzpomínkového koncertu na zakladatele gramofirmy Atlantic Records Ahmeta Erteguna. Za bicí místo Johna Bonhama usedl jeho syn Jason. O vstupenky na vystoupení tehdy projevilo zájem 20 milionů fanoušků, dostalo se pouze na 18 tisíc z nich.

Od konce Led Zeppelin v roce 1980, kdy zemřel bubeník John Bonham, spolu zbývající členové hráli jen vzácně při krátkých vystoupeních. Přes občasné snahy ze strany kytaristy Jimmyho Page byl právě zpěvák Robert Plant proti trvalejšímu comebacku.zdroj: Rollingstone.com
zavřít