Anastacia opět onemocněla rakovinou a ruší turné

Vydáno 04.03.2013 | autor: redakce

Po úspěšné léčbě v roce 2003 zpěvačce znovu diagnostikovali rakovinu prsu. Anastacia to oznámila na konci února na svém facebookovém profilu.

Anastacia opět onemocněla rakovinou a ruší turné Anastacia opět onemocněla rakovinou a ruší turné


anastaciaAnastacia zákeřnou nemoc už jednou porazilaČtyřiačtyřicetiletá zpěvačka zároveň uvedla, že je nucená zrušit evropské turné na podporu jejího loňského alba It's A Man's World, jež mělo vypuknout 6. dubna v Londýně. "Cítím se hrozně, že zklamu všechny své úžasné fanoušky, kteří se na turné těšili. Láme mi to srdce."

Anastacia, jež naposledy naživo vystoupila v prosinci loňského roku v Německu, také oznámila, že přes tuto diagnózu bude pokračovat v práci na novém albu a doufá v brzký návrat na koncertní pódia. V prohlášení též uvedla, že je od přírody bojovnice, což se nikdy nezmění.

Zpěvačku proslavil hit I'm Outta Love z její debutové desky Not That Kind vydané v roce 2000. Na svém kontě má celkem pět alb. Poté, co před deseti lety nad rakovinou zvítězila, založila vlastní fond na podporu povědomí o rakovině prsu mezi mladými ženami.zdroj: bbc.co.uk

zavřít