My Chemical Romance po dvanácti letech ukončili kariéru

Vydáno 26.03.2013 | autor: redakce

Americká sestava My Chemical Romance ukončila po čtyřech studiových albech svoji kariéru. Fanoušky o tom informovali na svém oficiálním webu.

My Chemical Romance po dvanácti letech ukončili kariéru My Chemical Romance po dvanácti letech ukončili kariéru


mychemicalrMy Chemical Romance působili na hudební scéně od roku 2001Čtyři studiová alba, dva živáky, bezpočet hitových singlů a mimo jiné i dva koncerty v České republice. Ani tohle nestačilo, aby se My Chemical Romance udrželi pohromadě.

"Být v téhle kapele poslední dvanáct let bylo opravdové požehnání. Procestovali jsme místa, o kterých jsme si mysleli, že se do nich nikdy nepodíváme. Mohli jsme vidět a zažít věci, ve které jsme nikdy nedoufali. Sdíleli jsme pódia s lidmi, které obdivujeme, ke kterým vzhlížíme a co je na tom nejlepší, našimi kamarády. A teď, jako u všech skvělých věcí, přichází konec. Děkujeme za všechnu vaši podporu a za to, že jste se stali součástí našeho dobrodružství," napsali MCR na svůj web.

Co za rozchodem ve skutečnosti stojí, zůstává prozatím bez odpovědi. Stejně tak nejsou dostupné ani informace, co členové okolo zpěváka Gerarda Waye plánují dál. Připomeňme, že poslední album Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys vyšlo před třemi lety.Barbora Turková

zavřít