Samosebou.cz láká na atraktivnější obsah i podobu

Vydáno 18.04.2013 | autor: Petr Lenk

Samosebou.cz vás zve na svůj nově zrecyklovaný web, který nyní dostal ještě přehlednější a atraktivnější podobu.

Samosebou.cz láká na atraktivnější obsah i podobu Samosebou.cz láká na atraktivnější obsah i podobu

samosebou

Do tohoto unikátního projektu, který propojuje hudbu s tématem třídění a recyklace odpadů, jsou zapojené skupiny jako Divokej Bill, Mňága a Žďorp, Toxique, Wohnouti nebo Tata bojs, kteří exkluzivně pro Samosebou.cz zrecyklovali svůj úspěšný hit Pěšáci, ke kterému vzniklo nové video. A není překvapením, že samotný videoklip vtipnou formou podporuje recyklaci odpadů. Samosebou.cz je také partnerem turné Tatabojs, pořádanému k 25. výročí kapely na hudební scéně.

Hudbu, festivaly a třídění odpadů, spojuje úspěšný projekt Čistý festival, v rámci kterého je i letos umožněno na dvaceti českých festivalech třídit odpady. Na již šestý ročník tě zve právě samosebou.cz . Během pěti let trvání projektu se na festivalech posbíralo přes 1 000 000 půllitrových plastových kelímků, bylo vytříděno přes 135 tun plastů, papíru, skla a plechovek. V letošní festivalové sezóně budete mít také možnost třídit odpady, odnést si skvělé dárky a na vybraných akcích využít přístupnou wifi zónu.

Na webu, který funguje i na mobilních zařízeních, najdete kromě hudební části také recyklované filmové žánry. Jde o působivé krátké filmy, které zábavnou formou vyvracejí mýty kolem třídění odpadů.

Nechybí hry a různé aplikace a chystá se pro tebe i spousta soutěží o zajímavé ceny. Stačí jen jedno: Kliknout na www.samosebou.cz a svět plný interaktivní recyklované zábavy máš jako na dlani.

 

TZ

zavřít