Ve věku 34 let zemřel Chris Kelly, polovina dua Kris Kross

Vydáno 02.05.2013 | autor: redakce

Chrise Kellyho převezla záchranná služba do nemocnice poté, co byl nalezen bez známek života ve svém domě. V nemocnici později zemřel. Bylo mu 34 let.

Ve věku 34 let zemřel Chris Kelly, polovina dua Kris Kross Ve věku 34 let zemřel Chris Kelly, polovina dua Kris Kross

chris kelly
Chlapecké duo objevil v roce 1991 producent Jermaine Dupri. Chris Kelly a jeho parťák Chris Smith, jimž bylo tehdy 13 let, se proslavili o rok později singlem Jump. Ve stejném roce se objevili jako předskokani na turné Michaela Jacksona Dangerous World Tour. Kris Kross byli mimo jiné známí tím, že často nosili oblečení naruby.

Chris Kelly a Chris Smith, již vystupovali pod uměleckými jmény Mac Daddy a Daddy Mac, sklidili úspěch i svým debutovým albem Totally Krossed Out. Další dvě alba Da Bomb ani Young, Rich & Dangerous už podobný úspěch nepotkal, což bylo přičítáno jejich dospělejší image. Kris Kross se po čase potkali letos v únoru na oslavě 20. narozenin Dupriho labelu So So Def label.

Příčina smrti nebyla dosud potvrzena, spekuluje se o předávkování drogami. Pitva je podle mluvčí nemocnice naplánována na čtvrtek 2. května.cnn.com, rollingstone.com, ape

zavřít