Summer City Fest: na ploché dráze v Plzni očekávejte jízdu Tata Bojs i Celeste Buckingham

Vydáno 26.05.2013 | autor: Petr Lenk

Nový multižánrový open air Summer City Fest se uskuteční v dosud nepoznané lokalitě plochodrážního stadionu – naproti Západočeské univerzitě na Borských polích v Plzni. 15. června přivítá Tata Bojs, Monkey Business, Celeste Buckingham či Prague Conspiracy. 

Summer City Fest: na ploché dráze v Plzni očekávejte jízdu Tata Bojs i Celeste Buckingham Summer City Fest: na ploché dráze v Plzni očekávejte jízdu Tata Bojs i Celeste BuckinghamHitem festivalu bude vystoupení Tata bojs k příležitosti oslav 25. výročí své existence, s obří světelnou show, se kterou se letos objeví jen na největších festivalech. Kapela současně v červnu vydává své první Best Of.

  1. Tata.Bojs vyrážejí na Tour domácí

 

Mezi další hvězdy Summer City Festu budou jistě patřit Monkey Business, kteří zde kromě největších hitů zahrají také skladby z nového alba Happiness Of Postmodern Age. Přijede také česká taneční stálice Skyline a stále populárnější slovenská zpěvačka americko-švýcarského původu Celeste Buckingham.

Na podiu „Plzeňská teplárenská stage" se můžete těšit ještě na Prague Conspiracy v čele s dračicí Anetou Galisovou, na vítěze Českého YouTube Festu 2012 – pražský pop rockový projekt Bek Ofis, nebo na skupinu Memphis z Hradce Králové, která právě vydala debutové album In Songs About Her. Program zde zakončí DJ Pavel Cejnar a jeho afterparty s Evropou 2.

Druhá scéna, pojmenovaná „Pantheon stage", bude kompletně v režii předních tuzemských DJs. Program zde bude končit až po ranním přivítání slunce. Nebudou v něm chybět taková jména jako Lucca, Chris Sadler, Friky, Orbith a mnoho dalších.

summer fest

 

PR

{vypnoutslider}

zavřít