Tata Bojs jsou v suchu aneb koncert ve Žlutých lázních bude

Vydáno 14.06.2013 | autor: Petr Lenk

Žluté lázně v pražském Podolí jsou následkem povodní mimo provoz. Ovšem už 26. června dojde k jejich znovuotevření, a to velkolepou show Tata Bojs, kteří zde oslaví 25. výročí svého založení 

Tata Bojs jsou v suchu aneb koncert ve Žlutých lázních bude Tata Bojs jsou v suchu aneb koncert ve Žlutých lázních bude

tatabojs 25 20130605 1327197570Mardoša

Koncert bude jedinou pražskou zastávkou turné 25 LET CYKLACE aneb TOUR DOMÁCÍ, kde kapela představí svou unikátní scénu. Na pražský koncert přijali pozvání i zajímaví hosté.

  1. Vyhrajte lístky na pražskou show Tata Bojs!

 

Prvním z nich bude Klára Nemravová, dlouholetý "neustálý" host skupiny, jejíž hlas doprovodil některé hity z přelomových alb Futuretro, Biorytmy a Nanoalbum. Druhým hostem bude pěvecký sbor Doubravánek, vedený bývalým kytaristou Tata Bojs Markem Doubravou. Jeho soubor se výraznou měrou podílel i na letošní "recyklované" verzi Pěšáků. Písnička Pěšáci zazní tento večer poprvé živě v obohacené verzi právě s Doubravánkem.

tatabojs 11 20130605 1803307909Milan Cais

  1. Přečtěte si rozhovor s Milanem Caisem

 

"Je nám jasný, že poslední dny nikdo neměl moc chuť se bavit, hlavně tam, kde voda zaplavovala vše, co jí stálo v cestě, ale říkali jsme si, že tohle by mohl být dobrý důvod na chvíli přijít na jiné myšlenky..." říká zpěvák a bubeník Milan Cais a optimisticky dodáva: "...vše se už obrací k lepšímu. Slunce svítí, louka ve Žlutých lázních rychle vysychá a my se těšíme, že s námi oslavíte naše čtvrtstoletí. Připravujeme se na toto turné intenzivně už rok. Těšíme se na vás !".

  1. Podívejte se, jak se Tata Bojs připravují na turné

 

tatabojs 19 20130605 1498080969Vladimír Bár

Více na:
www.tatabojs.cz
www.samosebou.cz


Videa a fotografie z příprav nové show:
www.facebook.com/pages/Tata-Bojs/
www.facebook.com/PetrKlapperCom

 

Virtuální prohlídka stage Tata Bojs

TZ

zavřít