Šumava Rocks slaví 20 let, blahopřát budou Mig 21, Dan Bárta i Prago Union

Vydáno 27.06.2013 | autor: Petr Lenk

Tradiční letní šumavský open air proběhne i letos na sušickém ostrově Santos na břehu řeky Otavy. Tentokrát sice až 17. srpna, ovšem v nově zrekonstruovaném areálu, na němž proběhne oslava 20. výročí festivalu. 

Šumava Rocks slaví 20 let, blahopřát budou Mig 21, Dan Bárta i Prago Union Šumava Rocks slaví 20 let, blahopřát budou Mig 21, Dan Bárta i Prago Union

mig21 srNa letošním Šumava Rocks nebude chybět na Jiří Macháček s Mig 21

Mezi účinkujícími se objeví Mig 21 v čele s Jiřím Macháčkem, duo hlasových ekvilibristů En.dru & Dan Bárta, hiphopeři Prago Union & Champion Sound livě band, tanečně-groovový act Romana Holého a Matěje Rupperta G-Point Hunters All Stars feat. Tonya Graves, „Kníže pornofolku" - písničkář Záviš, místní kapela Non Limit za doprovodu rapperů z PSH (Vladimir 518 a Orion), pražští rockeři Hentai Corporation. Představí se i Never Sol, downtempový projekt zpěvačky a klávesistky Sáry Vondráškové, jejíž skladba Lay Down zní v úspěšném filmu Ve stínu.

  1. Přečtěte si report z loňského ročníku Šumava Rocks

 

Na druhé DJské stagi si zahrají DJ Maceo a Nonpomusicfreundschaft - radio freedom live!

Festivalem vás provede tradiční moderátor Zdeněk Suchý společně s Luďkem Hrzalem a v rámci programu opět proběhne slosování tomboly o zajímavé ceny.

Festivalu Šumava Rocks - memoriálu Radka Holého se od konání jeho prvního ročníku v roce 1994 podařilo vybudovat pevnou tradici a dnes již neodmyslitelně patří mezi nejvýznamnější kulturní akce v regionu.

 

sr letak web

Více na
www.facebook.com a www.sumavarocks.cz 


ŠUMAVA ROCKS 2013
17.8.2013, ostrov Santos Sušice
start 15:00 hod.
vstupné: 350 Kč,

Koupit vstupenky 

 

 

 

 

 {vypnoutslider}

 

 

red, foto Tomáš Martinek

zavřít