Festival Hrady CZ čeká víkend v Hradci nad Moravicí

Vydáno 13.08.2013 | autor: redakce

Hudební festival Hrady CZ se po pěti štacích přesouvá do Hradce nad Moravicí nedaleko Opavy a Ostravy. V pátek 16. srpna a v sobotu 17. srpna tu vystoupí např. Kryštof, Vypsaná fiXa, Monkey Business, Pražský výběr, Wohnout nebo Rytmus.

Festival Hrady CZ čeká víkend v Hradci nad Moravicí Festival Hrady CZ čeká víkend v Hradci nad Moravicí

veveri 21 20130811 1387762632Předchozí zastávka festivalu se uskutečnila na hradě Veveří

Páteční program zahájí již tradičně v 19 hodin koncert Mňágy a Žďorp. Součástí pátečního večera bude také karneval v maskách s tombolou o ceny. Páteční program doplní Koblížci a večerní show vMig 21. V sobotu dvě velká pódia dále rozezní rozezní Aneta Langerová, Mandrage, Tomáš Klus Inekafe, Pipes and Pints a další. Festival poté čekají poslední dvě zastávky: 23. - 24.8. na Bezdězu a 30. - 31.8. na Bouzově.

Hradec nad Moravicí se nachází v blízkosti Opavy a Ostravy, dá se na něj tedy dojet jak individuálně, i vlakem, výstupní stanicí je Opava východ. Od této stanice bude k areálu festivalu zajištěna kyvadlová doprava ze stanice Opava východ a zpět. Samozřejmostí je parkoviště a stanové městečko v blízkosti areálu, stanování bude zdarma. Na místě konání festivalu je možné využít úschovny kol a batohů, stejně jako v minulých letech i letos pokračuje spolupráce s Národním památkovým ústavem.

Lístky na festival jsou k dostání v předprodeji sítě Ticketstream v cenách 250 Kč na páteční program a 400 Kč na sobotu. Na místě budou vstupenky k dostání za 300 a 480 korun. Pro fanoušky festivalu Hrady CZ na Facebooku jsou exkluzivně vyhlašovány speciální ceny na festivalové permanentky. Více informací na stránkách festivalu.

TZ, ape

zavřít