VIDEO: Když je noc dlouhá, Nebi zbývá vteřina pouhá

Vydáno 23.08.2013 | autor: redakce

Havířovská pětice Nebe na sebe poprvé výrazněji upozornila povedeným loňským debutem Legosvět. Letos si střihli několik koncertů po boku Kryštof a momentálně posílají do světa videoklip k singlu Vteřina.

VIDEO: Když je noc dlouhá, Nebi zbývá vteřina pouhá VIDEO: Když je noc dlouhá, Nebi zbývá vteřina pouhá

Nebe 2013 foto Ondrej Pycha 10Nebe

"Natáčení byl pro nás velký zážitek. Poprvé jsme točili klip, s tak propracovaným produkčním zázemím a hrozně se nám líbil námět režiséra Martina Müllera. Dalším důvodem, proč jsme se těšili na samotné natáčení, byl ten, že jsme ho museli točit přes noc, což byla výhoda oproti vysokým letním teplotám přes den. Faktem však zůstává, že nejsme žádní excelentní herci, a tak jsme museli spoustu scén přetáčet, takže trika jsme propotili tak jako tak," říká frontman kapely Petr Harazin.

Samotná skladba Vteřina má příjemný poprockový feeling a kapela tu opět prokazuje cit pro nenásilnou melodii a emotivní gradaci. Předzvěst druhé studiové nahrávky už se zabydlela v rádiovém éteru a díky svému stadionovému náboji bude zajisté fungovat také naživo. "Vteřina je o našich múzách, o radosti ze života, kterým teď naplno žijeme a o další etapě na kterou jsme se dali... Zažíváme takové dny a noci, že nechceme, aby někdy skončily a přesně o tom je naše předzvěst druhé studiové nahrávky," dodává k singlu Harazin.

TZ, ape, foto: Ondřej Pýcha

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít