VIDEO: Ondřej Brzobohatý si stěžuje na rozmařilou Terezu Voříškovou

Vydáno 10.10.2013 | autor: redakce

Ondřej Brzobohatý pracuje na svém prvním sólovém albu. Mělo by se objevit v dubnu příštího roku, už teď však herec a muzikant vypustil do světa pilotní skladbu And The Oscar Goes To.

VIDEO: Ondřej Brzobohatý si stěžuje na rozmařilou Terezu Voříškovou VIDEO: Ondřej Brzobohatý si stěžuje na rozmařilou Terezu Voříškovou

BRZOBOHATY Ondrej full

"Můj šuplík i touha hrát a zpívat si své vlastní písně už praskaly ve švech, a tak jsem se rozhodl, že je na čase s tím něco udělat. Album, na němž tedy zrovna pracuji, se bude skládat z písní, které jsou na světě už delší dobu, ale i ze zcela nových, které jsem zatím nenapsal. Pokud bych to měl žánrově specifikovat, bude to takový hybrid jazzu, popu, funku a soulu. Zkrátka všeho, co mám rád," dodává Ondřej k chystanému albu.

Samotný videoklip, jenž se natáčel na scéně Hudebního divadla Karlín v režii Vojtěcha Kotka, vypráví o trablech s láskou, které na jevišti života dokáží potrápit s rozmařilostí filmové herečky. Skladba And The Oscar Goes To a některé další písničky zazní již na třech listopadových koncertech (24. 11. v pražském Lucerna Music Baru, 26. 11. v ostravské Fabric a 27. 11. v brněnské Flédě).

TZ, ape, foto: Benedikt Renč

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít