VIDEO: Linkin Park se zalíbilo v kyberprostoru

Vydáno 26.10.2013 | autor: redakce

Tisíce fanoušků přestalo experimentování Linkin Park bavit už před pár lety. První výhrady se začaly ozývat kolem desky A Thousands Suns a zatím poslední album Living Things zklamání nad "novými" Linkin Park jen potvrdilo. Samotná šestice se ale baví dál.

VIDEO: Linkin Park se zalíbilo v kyberprostoru VIDEO: Linkin Park se zalíbilo v kyberprostoru

linkin-park2013

Kapela právě vydává album remixů Recharged alias "Living Things reloaded". Pilotní singl této nahrávky A Light That Never Comes je zvláštní kombinací klubového beatu, Eminemovského rapu a zpěvného refrénu typického pro značku Chester Bennington. Ke spolupráci na písni byl přizván Steve Aoki, s nímž si kapela na singlu rok a půl hrála, a je to zároveň on, kdo má na svědomí špetku housu přimíchaného do osvědčeného LP koktejlu electra, rocku a rapu.

O vizuálno videoklipu se postaral starý dobrý Joe Hahn, který natočil většinu klipů Linkin Park. Právě proto se těžko bránit asociaci s videoklipem Waiting for the End, který je natočen na stejné kybernetické téma. Bonusem je zde snad jen to, že A Light That Never Comes zavání snahou o preview k Matrixu IV.

Alena Bílková

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít