Kittchen odehraje koncert v kině Aero. Pokřtí tu i nový videoklip

Vydáno 29.10.2013 | autor: redakce

Netradiční vystoupení chystá v pražském kině Aero maskovaný hudebník Kittchen. Ve středu 30. října od 20.00 hodin tu odehraje koncert v netradiční pětičlenné sestavě, pokřtí zbrusu nový videoklip ke skladbě Exit a bude hudebně improvizovat k němému raritnímu filmu Frankenstein.

Kittchen odehraje koncert v kině Aero. Pokřtí tu i nový videoklip Kittchen odehraje koncert v kině Aero. Pokřtí tu i nový videoklip

ec9e5d4418cddeb916f54861fa51abb5 xl

Kittchen hraje koncerty v masce, desky dává ke stažení zadarmo na svoje stránky. Je to trochu komiks, trochu folk, špetka industriálních kuchyňských zvuků a postapokalyptický bešamel. A hlavně písničky o lásce, mase a atomových bombách. Někdy hraje sám, jindy ho doprovází všestranný Tomáš Neuwerth (Nierika, LU, Umakart). Na koncertě v Aeru můžete Kittchena vidět podruhé a naposled tento rok v pětičlenné sestavě.

Písničky z obou Kittchenových alb (Menu a Radio) budou na koncertu v Aeru doplněné o projekce na stříbrné plátno a videoklip ke skladbě Exit se dočká slavnostního křtu.

V rámci koncertu dojde i na improvizaci k němému filmu Frankenstein, který vznikl v roce 1910 v produkci Thomase Alvy Edisona. Šestnáctiminutové zpracování hororového románu Mary Shelleyové je vůbec první filmové zachycení této literární klasiky na stříbrné plátno.

TZ, ape

zavřít