Epoxies po roce zpět v Praze

Vydáno 07.02.2007 | autor: redakce

Trojitý nářez čeká ve čtvrtek klub Futurum. Wave/electro/punk/diskáči Epoxies se vrací s velkou show. Na jednom pódiu se sejdou s legendárními Avengers. A hostem jsou "C".

Epoxies po roce zpět v Praze Epoxies po roce zpět v Praze

Portlandští rošťáci The Epoxies se vracejí do Čech po roce, tentokrát na však čeká mnohem prostornější pódium, takže mohou rozjet pořádnou nadstylovou show. "Sakra, vůbec nestačím tu vaši desku lisovat, co mi to vyvádíte," stěžoval si na oko šéf labelu Dirtnap Records, když nadějným Epoxies vydal debutové album.. Je třeba dodávat něco víc?

www.theepoxies.com a www.myspace.com/epoxies hovoří za vše.Avengers jsou jednou z výrazných kapel historie amerického punku, hráli i se Sex Pistols nebo Blondie. Zpěv Penelope Huston se stal vzorem pro mnoho později známých punkových zpěvaček. Těšte se na punk rockovou legendu ze San Francisca v plné síle.

www.myspace.com/avengersSpeciálním hostem bude česká kapela C. Jejich hudba je instrumentální a čerpá jak z kytarového post hard core tak i z dubu, noise a elektronické taneční muziky.

www.myspace.com/cprofileZačíná se ve 20:00.

www.musicbar.cz/futurum


zavřít