VIDEO: Divokej Bill dostal nakládačku v hospodské bitce

Vydáno 03.12.2013 | autor: redakce

Divokej Bill natočil videoklip k novému singlu Dolsin. Námět pozpátku točeného, akčního klipu popisuje známé téma ze života: hromadnou hospodskou rvačku.

VIDEO: Divokej Bill dostal nakládačku v hospodské bitce VIDEO: Divokej Bill dostal nakládačku v hospodské bitce

DivokejBill dolsinVašek Bláha při natáčení klipu Dolsin

Frontman Divokýho Billa Vašek Bláha, jenž ve videu celou rvačku neúmyslně vyprovokuje, přiznává, že zažil takovouhle - i když jen filmovou - nakládačku vůbec poprvé: "Naštěstí jsem takhle na hubu ještě nikdy nedostal. Sem tam bylo nějaký to postrkování, ale že by to došlo takhle daleko to ne. Vůbec na to nejsem, a tak jsem se z toho většinou diplomaticky vymluvil nebo utekl."

Jako kapela se pak Billové poprali prý jen jednou, když chránili svého tehdejšího manažera. Do natáčení se přesto pustili s vervou a v zájmu co největší autenticity si někteří členové Divokýho Billa odnesli dokonce i pár šrámů. "Hromadný bitky byly docela vostrý, kameraman vždycky křičel stop, stop už to máme, ale jak tam byl rachot, všichni se mydlili ještě pěknou chvíli potom. Byla to ale sranda veliká a nikomu se nic hroznýho nestalo," vzpomíná na natáčení Vašek.

Videoklip Dolsin není jedinou novinkou z tábora úvalské sestavy. Příští rok vyrazí na turné Možná přijde i pekelník, v jehož rámci je v plánu celkem 19 koncertů, z toho 5 na Slovensku. Šňůra odstartuje 5. února v brněnském KC Semilasso.

TZ, ape

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít