VIDEO: Dara Rolins na kameru zaznamenala svůj běžný den

Vydáno 23.12.2013 | autor: Daniel Maršalík

Ver mi je název již druhé skladby, kterou Dara Rolins představila veřejnosti od vydání zatím poslední řadové desky Stereo. Stejně jako v případě singlu Zmena má prísť i novinku doprovází videoklip.

VIDEO: Dara Rolins na kameru zaznamenala svůj běžný den VIDEO: Dara Rolins na kameru zaznamenala svůj běžný den

dara klip

Načasování premiéry klipu čtyřiadvacet hodin před Štědrým večerem je plánované. "Věnuji ho mé skvělé ségře, která má dnes narozeniny. Samozřejmě je to rovněž dárek a díky pro všechny, kteří poslouchají mou muziku a jsou mi věrní," vzkázala Dara.

Klip Ver mi je pro zpěvačku velmi osobní. "Je to vůbec poprvé, co jsem kameru vpustila tak blízko do svého života. Režisér klipu Adam jako kdyby se mnou pár dní žil. Byl u nás doma, když jsem snídala, loučila se s Laurou a odjížděla na koncerty. Byl s námi na jevišti i v zákulisí. Byl dokonce i na večírku a oslavě v den mých narozenin, u společného focení s Patrikem pro ELLE," přiblížila Dara Rolins okolnosti vzniku klipu a pokračovala: "Díky tomu, že jsme si na něj všichni za ten čas zvykli, brali jsme jeho přítomnost za samozřejmost. Proto je klip naprosto autentický a přirozený v každé emoci."

Ver mi svou atmosférou navazuje na klipy If a Daľeko mi neuleť. První z nich byl sestříhán ze záběrů které vznikly na koncertním turné k desce D1 a druhý je věnovaný dceři Lauře. Vystupují v něm zpěvaččini nejbližší a jejich ratolesti. Novinka má ukázat Dařin běžný život. "Natočilo se spoustu materiálu, až mi je líto, kolik záběrů v klipu schází. Proto jsme se s režisérem domluvili na tom, že v návaznosti na klip musí přijít tzv. making of, aneb co se do klipu nevešlo," navnadila Dara své fanoušky na další materiál.

dm

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít