Praktické informace

Vydáno 14.01.2014 | autor: Petr Lenk


PŘEDPRODEJE

Plzeňská vstupenka: 290 Kč / 390 Kč / 990 Kč
Ticketstream: 390 Kč / 990 Kč

VIP vstupenka obsahuje: vstup na slavnostní večer s přístupem na balkón a VIP lounge, bezplatná konzumace ve VIP zóně s účinkujícími umělci (pivo, víno, káva, voda), vstup na oficiální afterparty s hvězdami Žebříku


Více informací o slavnostním vyhlášení ZDE


NAVIGACE

GPS: 49°43'24.383"N, 13°20'59.598"E

fud

Kudy na Žebřík

MHD:
Bus č.: 24, 30 - zastávka Západočeská univerzita
Bus č.: 29 - zastávka NC Borská pole - poté ulicí U Letiště směr ZČU
Tram č. 4 - zastávka Bory - přestup na bus č. 24, 30, nebo pěšky ulicí Kaplířova směr ZČU 

Autem:
příjezd od Prahy

 

NOVINÁŘSKÉ AKREDITACE

E-mail: akreditace@anketazebrik.cz

Uzávěrka akreditací: 12. března 2014   -  Pozdější žádosti nebudou brány na zřetel.


Podmínkou pro získání novinářské akreditace je doložení minimálně dvou zveřejněných článků, pozvánek a jiných materiálů o tomto ročníku ankety Žebřík.

 

UBYTOVÁNÍ

Adresa:  

Hotel IBIS
Univerzitní 65
Plzeň

Cena: Jednolůžkový pokoj: 700,- Kč 
Dvoulůžkový pokoj: 800,- Kč 
pro zvýhodněnou cenu ubytování nutno při rezervaci uvést heslo "Žebřík 2013 & Ibis"
Email: H6734@accor.com
Web: www.hotelibisplzen.cz

 

Adresa:  Ubytovna Plzeň
Zahradní 21 a 18
Slovanská 178
Plzeň - Slovany
Cena: od 800,- Kč / den / apartmán
Email: recepce@ubytovaniplzen.cz
Web: www.ubytovaniplzen.cz

 

Adresa:  Hostel Euro Plzeň
Na Roudné 1
Historické centrum
Plzeň
Cena: od 390 Kč / osoba / noc
Email: recepce@ubytovaniplzen.cz
Web: www.eurohostel.cz

 

Adresa:  Hostel River
Černická 625/12
Plzeň - Jižní předměstí
Cena: od 399 Kč / osoba / noc
Web: www.hostelriver.webnode.cz
CATERING

Cateringové služby a občerstvení, ceny a servis jsou výhradně v režii Janák Bros. spol. s.r.o.

 

FOTO A VIDEO

V místě konání je povoleno fotografování profesionálním fotoaparátem pouze akreditovaným novinářům s platným fotopasem. Do místa konání tedy není dovoleno vnášet profesionální fotoaparáty, kamery a audio nahrávací zařízení. Tolerované jsou pouze neprofesionální automatické fotoaparáty, v blízkosti pódií je zakázáno používat fotoaparáty s bleskem. U vchodu i na jiných místech jsou diváci podrobeni kontrole bezpečnostní služby, která je povinna nevpustit do areálu žádné osoby s výše uvedenými zařízeními. Posouzení, zda-li dané zařízení patří mezi "profesionální", náleží výhradně bezpečnostní službě. Pořizování videozáznamů v místě konání je zakázáno. Výjimku tvoří předem akreditované filmové štáby. Každá osoba vstupující na akci souhlasí bez dalšího upozornění s bezplatným využitím svého záznamu nebo podobizny jako součásti jakéhokoli obrazového záznamu, přenosu či reprodukce pro komerční a propagační účely v rámci zobrazení celé nebo části akce a v souvislosti s akcí, pořadatelem a jejich partnery.

 

IDENTIFIKAČNÍ NÁRAMKY

Každý návštěvník akce obdrží po předložení vstupenky identifikační náramek, který mu pracovník akce upevní na zápěstí. Tento náramek ho opravňuje ke vstupu do místa konání s možností kdykoli jej opustit a zase se vrátit. Identifikační náramek je nepřenosný, při poškození je zcela neplatný bez náhrady škody. Každý návštěvník je povinen se při vstupu do místa konání i při namátkových kontrolách v rámci místa konání prokázat tímto náramkem bezpečnostní službě. V případě neplatného náramku či nemožnosti se prokázat, nebude návštěvníkovi umožněn vstup na akci, popřípadě bude vyveden bezpečnostní službou z místa konání.

 

ZÁKAZY

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do místa konání vnášet jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a omamné látky, hořlaviny, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery ani profesionální fotoaparáty. Je zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických nebo video záznamu a to i pro vlastní potřebu. Výjimku tvoří plně automatické neprofesionální fotoaparáty, které však nesmí být využívány k fotografování z vystoupení jednotlivých účinkujících. Rovněž není dovoleno vnášet do místa konání vlastní jídlo a nápoje.

 

Praktické informace Praktické informace

zavřít