VIDEO: S Wohnout Trrrabantem do Tramtárie

Vydáno 11.03.2014 | autor: redakce

Wohnout posílají do světa písničku Trrrabant inspirovanou bláznivými cestami žlutých trabantů napříč kontinenty. Videoklip je předvojem k filmové roadmovie Trabantem až na konec světa o cestě kdysi populárních vozítek přes Jižní Ameriku. Ten má premiéru premiéru 13. března.

VIDEO: S Wohnout Trrrabantem do Tramtárie VIDEO: S Wohnout Trrrabantem do Tramtárie

wohnout trrrabant


Nová skladba a videoklip vznikly podle cestovatele Dana Pribáně náhodou. "Prostě nás kdesi na nekonečné silnici číslo 3 vedoucí z nejjižnějšího města světa Ushuai do Buenos Aires napadlo, že by bylo skvělé mít o našich cestách písničku. Zamysleli jsme se, která kapela by se k tomu našemu cestování nejvíc hodila a Wohnout byla jasná volba. Našli jsme benzínku s internetem a klukům odněkud z Argentinských pamp napsali. Nic moc jsme si od toho neslibovali. Druhý den, o pár set kilometrů dál, jsme k našemu obrovskému údivu četli, že do toho jdou," vysvětluje Dan.

"Cestu žlutejch trabantů sledujeme už delší dobu, jelikož taky rádi cestujeme. Když jsme si plácli na spolupráci, pro inspiraci jsme nešli daleko. Stačilo si představit typické brblání dvoutaktního trabantího motoru a písnička byla na světě," komentuje song Honza Homola.

TZ, ape

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít