Michael Jackson se vrací. Osm nových skladeb je připraveno k vydání

Vydáno 01.04.2014 | autor: redakce

Necelých pět let od smrti krále popu se na trhu objeví dosud nevydaný materiál. Album ponese název Xscape, oficiální release je naplánován na 13. května.

Michael Jackson se vrací. Osm nových skladeb je připraveno k vydání Michael Jackson se vrací. Osm nových skladeb je připraveno k vydání

michael-jackson-xscapeMichael Jackson na coveru alba Xscape


Nečekaná zpráva se objevila poslední březnový den na oficiálních stránkách Michaela Jacksona. Za nápadem stojí L.A. Reid, generální ředitel Epic Records, jemuž byl poskytnut neomezený přístup do archivu zpěvákových nahrávek čítajícího čtyři desetiletí materiálu.

Reid se poté spojil s několika top producenty a společně vytvořili osm nových skladeb. Na projektu spolupracovali Timbaland, Rodney Jerkins, Stargate a John McClain. "Michael po sobě zanechal materiál, který jsme s hrdostí dokončili s producenty, s nimiž přímo spolupracoval nebo během svého života chtěl. Jsme velmi poctěni, že můžeme nové skladby představit světu," vyjádřil se k vydání alba Xscape Reid.

Deluxe edice bude navíc obsahovat výběr z nahrávek v jejich původní podobě. Předobjednávky obou verzí na iTunes jsou spuštěny od 1. dubna.

michaeljackson.com, billboard.com

zavřít