Skupina Lucie zahájí turné klubovým koncertem

Vydáno 29.04.2014 | autor: Daniel Maršalík

Česká hudební legenda, kapela Lucie, prožívá nevídaný comeback v podobně návratu na koncertní pódia po dlouhých deseti letech. Díky pivovaru Staropramen Lucie zavítá 15. května do Retro Music Hall v Praze a odehraje exkluzivní set největších hitů v klubovém prostředí.

Skupina Lucie zahájí turné klubovým koncertem Skupina Lucie zahájí turné klubovým koncertem

Lucie2013

Výjimečnou komorní atmosféru koncertu si vychutná pouhých 800 šťastlivců, kteří se zaregistrují na webu www.staropramen.cz a získají tak unikátní kód potřebný ke koupi vstupenky. Registrace byla zahájena ve středu 23.4. a všechny vstupenky byly zarezervovány během několika hodin. Ve středu 30.4. však bude uvolněna druhá vlna nevyzvednutých vstupenek. Máte tedy ještě šanci se exkluzivního koncertu zúčastnit. 

Běžně se do vinohradského klubu Retro Music Hall vejde až 1 200 diváků. Kapacita na koncert Lucie však bude z důvodů maximálního pohodlí náštěvníků omezena na 800 příchozích. „Vstupenky za příznivou cenu 890 Kč byly rozebrány v neuvěřitelně rychlém čase po zahájení registrace. Fanoušci kapely Lucie však ještě mají šanci lístek získat. Ve středu 30.4. uvolníme do distribuce nevyzvednuté vstupenky. Sledujte náš web," uvádí Michal Šlecha, Brand Manager Staropramen & Digital Media Pivovary Staropramen s.r.o., a dodává: „Aby si každý návštěvník mohl tento exkluzivní hudební zážitek vychutnat, ke vstupence dostane zdarma pivo Staropramen a speciální VIP památeční kartu jako upomínku na tuto událost."

Čtveřice hudebníků David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch. po koncertu v klubu Retro Music Hall zamíří do největších sportovních hal v Česku a na Slovensku. Turné odstartuje v Košicích a v Bratislavě. Poté muzikanty čekají dva koncerty v Ostravě a Brně. V Praze v O2 Aréně Lucie vystoupí dokonce třikrát, poté skupinu čeká jediný open air v Plzni na Lochotíně 26. června a turné Lucie zakončí 5. července na festivalu Rock for People.  

TZ, dm

zavřít