Emoce a zlaté hrdlo: James Arthur letos podruhé zamíří do Česka

Vydáno 07.05.2014 | autor: redakce

Necelého půl roku od vyprodaného koncertu v Lucerna Music Baru se do Prahy opět podívá James Arthur. V rámci projektu Excelent Jukebox vystoupí 3. srpna v Riegrových sadech.

Emoce a zlaté hrdlo: James Arthur letos podruhé zamíří do Česka Emoce a zlaté hrdlo: James Arthur letos podruhé zamíří do Česka

 

James Arthur 33James Arthur v Lucerna Music Baru


James Andrew Arthur je vítěz britského X Factor z roku 2012. Publikum a porotu nadchnul zejména písní Impossible, původně od zpěvačky Shontelle. V listopadu loňského roku vydal eponymní debutovou nahrávku s úspěšnými singly You're Nobody 'til Somebody Loves You, Recovery a nejnovějším Get Down.


Několik měsíců po vydání alba se Arthurovi při jeho první návštěvě v Česku povedlo vyprodat Lucerna Music Bar a to během pouhých několika dní. Na koncertě oslavil své šestadvacáté narozeniny a nadšené recenze hovořily o jedné z nejpovedenějších akcí dosavadního průběhu roku.

Zda-li se charizmatickému muzikantovi podaří vyprodat i svůj druhý pražský koncert, zjistíte začátkem srpna v pražských Riegrových sadech. Vstupenky budou k dispozici od 9. května od 530 Kč.

TZ, ape

zavřít