50 Cent na novém albu ventiluje nezkrotnou touhu vyhrát

Vydáno 30.05.2014 | autor: redakce

Animal Ambition s podtitulem An Untamed Desire To Win; tak zní název nové desky rappera 50 Centa, jež vychází na přelomu května a června. Fanoušci na ni čekali pět let.

50 Cent na novém albu ventiluje nezkrotnou touhu vyhrát 50 Cent na novém albu ventiluje nezkrotnou touhu vyhrát


50Cent 250 Cent


V interview začátkem letošního roku 50 Cent prohlásil: "Album Animal Ambition je o prosperitě a ambicích, to vše z pokřiveného úhlu pohledu." S novou deskou má rapper velké ambice, což dokazují i jména producentů jako Dr. Dre, Jake One nebo Ty Fyffe. Nahrávka je bohatá i na hosty. Mezi nimi nechybí Prodigy, Schoolboy, Kidd Kidd, Jadakiss, Mr. Probz, Q nebo Styles P.

Album přináší jedenáct nových písní, milovníci limitovaných deluxe edicí se mohou těšit na další tři kousky navíc. Několik songů fandové již mohou velmi dobře znát. V průběhu posledních týdnů 50 Cent uvolňoval z alba jeden song za druhým, v Americe nejvíce zabodoval se skladbou Don't Worry 'Bout It a Hold On, v Evropě se mu pro změnu vedlo se singly Pilot a Smoke.

Curtis James Jackson III aka 50 Cent patří k neúspěšnějším rapperům poslední dekády a své úspěchy v minulosti korunoval nejen milióny prodaných alb a singlů, ale i cenami, mezi nimiž nechybí ani sošky Grammy.

TZ, ape


 

50Cent TOP

 

zavřít