Example: v létě nové album, na podzim naživo v Praze

Vydáno 04.06.2014 | autor: redakce

Letos jedenatřicetiletý zpěvák, skladatel a producent Example vydá v červnu své páté studiové album Live Life Living. Jak zní nový materiál naživo, se domácí fanoušci přesvědčí jen o několik měsíců později: 3. října v pražském SaSaZu.

Example: v létě nové album, na podzim naživo v Praze Example: v létě nové album, na podzim naživo v Praze


example 2014Example


Example zavítá do České republiky už počtvrté. Minulý rok tu vystoupil v pražské Incheba Aréně a v roce 2012 naší zemi stihl navštívit dvakrát: poprvé nadchnul publikum v klubovém prostředí Lucerna Music Baru, podruhé na festivalu Rock For People.


Example, vlastním jménem Elliot John Gleave, dobyl hitparády hity Natural Disaster, Changed The Way You Kiss Me či Won't Go Quietly a na svých singlech spolupracoval s předními jmény DJingu jako jsou Calvin Harris nebo Laidback Luke. Muzikant, který objíždí koncerty s tříčlenou živou kapelou, má celkem čtyři studiová alba.

Kromě osvědčených hitů zazní na koncertě i materiál z očekávaného alba Live Life Living, z něhož jsme již měli možnost slyšet první singl All The Wrong Places a další ochutnávku Kids Again. {vypnoutlink:Kiss}

TZ, ape

zavřít