Ondřej Brzobohatý nemá dost, na podzim chystá další turné

Vydáno 24.06.2014 | autor: redakce

Po úspěšném jarním turné, kdy objel osm sálů a klubů napříč celou republikou, chystá Ondřej Brzobohatý podzimní pokračování. Do divadel a kulturních domů ve vybraných českých městech se se svou kapelou rozjede v polovině října.

Ondřej Brzobohatý nemá dost, na podzim chystá další turné Ondřej Brzobohatý nemá dost, na podzim chystá další turné


Ondřej Brzobohatý Jamie CullumOndřej Brzobohatý a Jamie Cullum na koncertě v Bratislavě


Identity Tour nabídne komornější atmosféru a upravený program, opět nejen s písničkami z nového alba Identity. Muzikant, herec a moderátor se na podzim vrátí do Prahy, Brna a Plzně a nově zamíří také do Strakonic, Dvora Králové, Mladé Boleslavi, Hodonína, Prostějova, Zlína, Znojma a Zábřehu.

Počátkem příštího roku plánuje Brzobohatý také první koncertní turné po Slovensku. Místní atmosféru si už vyzkoušel, když coby předskokan Jamieho Culluma vystoupil v Aegon aréně NTC v Bratislavě.


Debutové sólové album Identity vyšlo letos v květnu a podle recenze redaktora iReportu Daniela Maršalíka je deskou, která na na tuzemském hudebním trhu chyběla: "Ondřej Brzobohatý je kvalitní skladatel a dobrý producent. Není však žádnou uměleckou rychlokvaškou, a tak můžeme se těšit na jeho další počiny, které nás přesvědčí o jeho talentu."

IDENTITY TOUR:

13. 10. – Strakonice
21. 10. – Dvůr Králové
22. 10. – Mladá Boleslav
27. 10. – Hodonín
2. 11. – Brno
3. 11. – Prostějov
4. 11. – Zlín
5. 11. – Znojmo
17. 11. – Zábřeh
24. 11. – Plzeň
7.12. – Praha (2 koncerty)

TZ, ape

zavřít