Keltská noc láká na Tři sestry a nejlepší festivalový výhled

Vydáno 03.08.2014 | autor: redakce

Doskočiště mamutího můstku v Harrachově bude opět po roce dějištěm festivalu Keltská noc. Akce se uskuteční 7. - 9. srpna, na sever Čech dorazí např. Tři sestry, Lety Mimo, Vypsaná fiXa, Divokej Bill, Debbi, Totální nasazení nebo Doctor P.P.

Keltská noc láká na Tři sestry a nejlepší festivalový výhled Keltská noc láká na Tři sestry a nejlepší festivalový výhled


Keltská nocKeltská noc


Festival, jenž se letos koná už podevatenácté, si připisuje hned dvě výjimečná prvenství. A to za hudební přehlídku s nejlepším výhledem a zároveň je i v nejvyšší nadmořské výšce v ČR.

Během večírku pro nedočkavé se 7. srpna představí místní kapely Paralen i Ibalgin, CZE-HUN a VHS. O den později zahájí program již tradičně Krkonošská Dechovka a dále se na podiu vystřídají: All Friends Dead, Lucky Losers, Matahari, Lety Mimo, Čankišou, Balage Band feat. Tereza, Vypsaná fiXa, Divokej Bill, Debbi a De Bill Heads.


Závěrečný festivalový den se můžete těšit na: All these Memories, Faces are Fiction, Flattus, Trautenberk, Totální nasazení, Doctor P.P., E!E, SPS, Wohnout a Krucipüsk. O velké finále se již tradičně postará domácí parta Tři sestry. Keltskou noc poctí také Ivan Hlas s kapelou ETC. Zastoupí tak Michala Hrůzu a kapelu Hrůzy, která vzhledem k nedávným událostem nemůže na festivalu vystoupit.

Pro návštěvníky bude mimo hudby připraveno i stanové městečko přímo na doskočišti Mamutího můstku, dětský koutek s nafukovacím hradem, oddychová zóna s čajovnou, a pro ty odvážnější i Bungee Jumping z televizní věže. K dostání bude vedle klasického festivalového občerstvení i tradiční krkonošské speciality jako Sejkory a Kyselo.

TZ, ape

zavřít