Co nabídne Birell Grand Prix Praha běžcům

Vydáno 01.09.2014 | autor: Petr Lenk

 

Birell Grand Prix Praha je večerní závod, jehož se v sobotu 6. září účastní nejlepší vytrvalci světa, ale také tisíce běžců, kteří touží po překonání svých osobních rekordů a chtějí si tento běžecký svátek co nejvíce užít. A právě pro ně připravili organizátoři ve spolupráci s partnery závodu několik překvapení a novinek.

Co nabídne Birell Grand Prix Praha běžcům Co nabídne Birell Grand Prix Praha běžcům

event collection

 

O nevídanou novinku se postará Birell, hlavní partner závodu. „Chceme jít se současnými trendy a dopřát tak běžcům něco navíc. Tentokrát osvěžíme běh závodníkům a fanouškům nejen naším nealko pivem, ale i naprosto unikátní službou, která propojuje online svět se světem reálným." řekl marketingový manažer značky Birell Luděk Baumruk.


Účastníci Birell Běhu na 10 km, druhého ze závodů Birell Grand Prix Praha, ještě ani nedoběhnou do cíle a jejich přátelé a známí už online uvidí, jak si běh užívají. Během závodů je bude fotit několik fotografů a okamžitě po vyfocení moderní technologická „vychytávka" pozná, který běžec je na snímku a fotku ihned umístí na jeho profil na Facebooku. Umožní to speciální kód, který bude mít na startovním čísle každý běžec. Aby vše klaplo, je potřeba, aby běžec zaregistroval své startovní číslo na www.birell.cz/grandprix a provedl synchronizaci se svým profilem na Facebooku.


Kromě fotografií ze závodu se běžci mohou těšit na limitovanou kolekci triček navrženou speciálně pro letošní ročník Birell Grand Prix Praha od adidas, hlavního sportovního partnera akce. Všichni běžci se startovním číslem budou mít na kolekci 20% slevu. Prohlédnout si ji můžete už nyní na www.runningmall.cz, pořídit si ji budete moci buď v den závodu v prodejním stanu adidas na Václavském náměstí nebo už od 1. září v adidas running - Prague Marathon Store v Running Mallu, kde se koná i Grand Prix Expo. 

 

birell grand prixGrand Prix Expo je otevřeno již podruhé v běžeckém centru Running Mall a není pouze místem, kam běžci chodí pro startovní balíčky. Prodloužená otevírací doba na celý předzávodní týden a zázemí Running Mallu umožňuje nabídnout běžcům i zajímavý program. Připraveny jsou společné tréninky s elitními atlety, besedy o běhání i o zdraví, běžecká jóga nebo předzávodní rozvička. To vše zdarma. Kompletní program Grand Prix Expa naleznete na www.runningmall.cz.


„Running Mall byl stvořen jako místo, kde se běžci mohou setkat, jít si společně zaběhat nebo si třeba jen popovídat u kávy. Právě Grand Prix Expo, kdy Running Mallem projde během jednoho týdne 7 500 lidí, je ideální příležitostí k tomu využít vše, co toto unikátní běžecké centrum nabízí," říká Carlo Capalbo, prezident organizačního výboru.


Jedna novinka se týká i těch, kteří v sobotu 6. září na startu nebo podél trasy Birell Grand Prix Praha nebudou moci být. Závod bude poprvé vysílán v přímém přenosu na ČT Sport. Nenechte si ujít strhující atmosféru závodu a buďte součástí této jedinečné sportovní události, ať už budete přímo v místě konání nebo ho budete sledovat v České televizi.


Vice na www.runczech.com


TZ, foto RunCzech

zavřít