Přijíždí Mrs. Soul Lisa Stansfield, v Lucerně ji čeká česká premiéra

Vydáno 31.10.2014 | autor: Daniel Maršalík

Trojnásobná držitelka Brit Awards poprvé předstoupí před české publikum. Již v sobotu 1. listopadu mohou fanoušci Lisu Stansfield vidět v Praze ve velkém sále Lucerny.

Přijíždí Mrs. Soul Lisa Stansfield, v Lucerně ji čeká česká premiéra Přijíždí Mrs. Soul Lisa Stansfield, v Lucerně ji čeká česká premiéra

lisa stansfield 1

Setlist současného turné prozrazuje, že Lisa nespoléhá jen na hity jako All Around the World, Change nebo This Is the Right Time, které nemohou chybět na žádném jejím vystoupení. Do programu zařazuje i singly Can't Dance, Carry On a So Bet It z aktuální desky Seven. Ta hudebně odkazuje spíše ke kořenům a stylizaci, která byla pro Lisu typická v jejích hudebních začátcích v 80. letech. Lisa se v minulosti inspirovala mnoha umělci a v nedávném rozhovoru pro zahraniční server polarmagizens zmínila některé z nich: „V minulosti mě velmi inspirovali umělci jako Diana Ross, Marvin Gaye, Chaka Khan a Prince. Ze současnosti bych ráda zmínila Adele a Emeli Sande, které jsou úžasné. Mám ráda, když ženské umí dobře zpívat a k tomu skvěle psát texty."Album Seven vyšlo po delší časové odmlce, která pro Lisu nebývá úplně typická, nicméně deska sklízí pozitivní ohlasy od kritiků a svým obsahem nezklamala ani své fanoušky. Album Seven se zatím vyšplhalo na třináctou příčku prodejnosti ve Velké Británii. Tento týden zpěvačka vydala klip k písničce There Goes My Heart, kterou návštěvníci Lisiných koncertů v rámci Seven Tour měli příležitost všude slyšet i v živém provedení.

Vstupenky na listopadový koncert v České republice lze ještě zakoupit v síti Ticketpro.

dm, TZ

zavřít