Listopadové Free Mondays v Roxy: Thanks, From Our Hands i Bros"n"Beasts

Vydáno 03.11.2014 | autor: redakce

Listopadové Free Mondays v pražském klubu Roxy potěší milovníky soulových, psychedelických, ale i alternativních poloh. Jednoznačným vrcholem bude vystoupení americké formace Thanks. Půjde o dark soulový nářez obohacený o vokál zpěvačky Jimi Hendrix.

Listopadové Free Mondays v Roxy: Thanks, From Our Hands i Bros Listopadové Free Mondays v Roxy: Thanks, From Our Hands i Bros"n"Beasts


ghost of you3/11 Free Mondays w/ Ghost Of You (CZ), The Firearms (CZ)

Mladá brněnská hudební formace, pohybující se na pomezí psychadelie a indie-popu, elegantně spojuje rozdílné přístupy jednotlivých členů. Našli se v minimalismu, který však ždímají na maximum. Elektronika, rytmická nespoutanost, práce s energií a především osobitý vokál definují hudbu Ghost of You.

The Firearms jsou mladá čtyřčlenná kapela ze Slavkova u Brna, jíž charakterizuje vlastní směs vícehlasých vokálů.

 

 

 

 

 

brosnbeats10/11 Free Mondays w/Bros"n"Beasts, LoDost

Křest nové desky BNB Living in the Now, která vyšla 1.listopadu, je za dveřmi. Můžete se těšit na energické vystoupení této česko-americké kapely, o které jsme už hodně slyšeli a ještě uslyšíme! Připravte se na kvalitní indie-popovou show. Kapela Bros "n" Beasts vznikla spojením členů Another Way (Martin, Vojta a Ondra) a TBA (Scott). Ze společných jamů v létě 2009 začal vznikat materiál na debutovou desku. Prvním ze songů, které BnB natočili, je Eye to Eye, ke kterému byl natočen i klip. V létě 2010 bylo dokončeno debutové album On a Limb pod producentskou taktovkou Šmityho a Borise Carloffa. Večer zahájí mezinárodní formace žijící v Praze, kapela LoDost. Představí vám nové členy a nový materiál na připravovanou desku.

 

 

 

 

fromOurHands17/11 Free Mondays w/From Our Hands (SVK), Kung-Fu Girlz, Call Tracy (CZ)

Trvalo to dlouho, ale zdá se, že jsme se konečně dočkali. From Our Hands pouštějí po téměř čtyřech letech do světa kolekci nových hitů, balad a symfonií, a podle prvních ukázek je jasné, že je opravdu na co se těšit.

V polovině listopadu odehrají chalani osm koncertů na území ČR, a zmlsaní a líní obyvatelé hlavního města budou 17. 11. za ono dlouhé čekání odškodněni jedinečným privilegiem, totiž volně přístupným koncertem se vstupem zdarma. Kapelu doprovodí skvělí Kung-Fu Girlz a Call Tracy.

 

 

 

 

 

thanks0124/11 Free Mondays w/ Thanks (USA), Support: Plum Dumplings (CZ)

Thanks  jsou šestičlenná kapela pocházející z deštivého Severozápadu USA. Sešli se, aby spojili svůj zájem o klasický americký soul a rock'n'roll s moderními elektronickými aranžemi. Charakter skupiny se už od samého začátku zaměřuje na to, co umí každý člen nejlépe: struhující rytmy bubeníka Drewa Sprousea a taneční basové linky Garetta Browna, které podporují narůstající kytarové chvaty Andrew Hanna. Lilly Maher se stará o správné brnění čela a Noah Jay-Bonn zase o éterické klávesové linky. Doslova vokálová elektrárna Jimi Hendrix zpívající skličující melodie svým vzrušujícím hlasem. Do Prahy přijedou s novým albem Blood Sounds, které vyšlo v lednu tohoto roku. {vypnoutlink:Jimi Hendrix}

 

 

TZ, PR

zavřít