Brutální večírek v Praze: v červnu dorazí Body Count v čele s Ice-T

Vydáno 15.12.2014 | autor: redakce

Kalifornští Body Count v čele s frontmanem, ikonou gangsta rapu, hercem a textařem Ice-T dorazí příští rok do Česka. Dějištěm jejich testosteronem nabité show se 17. června stane pražská Roxy.

Brutální večírek v Praze: v červnu dorazí Body Count v čele s Ice-T Brutální večírek v Praze: v červnu dorazí Body Count v čele s Ice-T


Body count nBody Count přijedou v červnu 2015 do Prahy


Hardcore a thrash metaloví Body Count oslavili tento rok 25 let existence vydáním alba Manslaughter a vztyčený prostředníček na všechny strany pokračuje. Kapela přišla s crossoverem metalu a rapu když ještě Rage Against The Machine studovali pod lavicí na střední Komunistický Manifest a když numetalové hvězdy milénia jako Limp Bizkit nebo Linkin Park kouřili za školou prvního jointa.

Rapper Ice-T a kytarista Ernie C, jako původní členové Body Count, pěti alby postupně zdokonalili crossover mix metalu, thrashe, pouličního punku s nekompromisními "hate" texty a jednoznačným vrcholem je letošní album Manslaughter, na kterém nenávist ke zkorumpovanému systému, policii a povrchnosti společnosti nepředpokládá kompromis.


Body Count vede rapper, textař a herec Ice-T, známý svým osobitým pohledem na život na ulici, na které vyrůstal a která ho zpočátku živila jako zloděje a pasáka. První gangsta hiphop začal skládat už v roce 1982 a od té doby vydal 8 alb.

Akce v Roxy startuje v 19:00, vstupenky jsou k dispozici v tradičních předprodejích za 540 Kč + poplatky, v prostoru NoD za zvýhodněnou cenu 560 Kč.

TZ, ape

zavřít