A zase na Hrady!

Vydáno 07.07.2009 | autor: redakce

Putovní festival České hrady.cz, který loni navštívilo na 16 000 lidí, proběhne letos už potřetí. Během čtyř prázdninových víkendů proletí opět několika kraji.

A zase na Hrady! A zase na Hrady!

Festival se bude konat 13. - 14. července na Točníku ve Středočeském kraji, 20. - 21. července na Kunětické hoře v Pardubickém kraji, 27. - 28. července na Švihově v Plzeňském kraji, 3. - 4. srpna na Bezdězu v Libereckém kraji.Dvoudenní program odstartuje vždy v pátek v podvečer. Poprvé 13. července v 19.00 hodin v prostorách Točníku, kde vystoupí Jiří Schmitzer, Lenka Dusilová a Xavier Baumaxa.

Celodenní sobotní program, který bude probíhat na dvou scénách, pak bude patřit Anetě Langerové, kapelám Divokej Bill, Wohnout, Kryštof, Hudba Praha, PSH, Indy & Wich, Gaia Mesiah, UDG, Vypsaná Fixa, Bratři Orffové, Moimir Papalescu & The Nihilists, Michael's Uncle, Mother's Angels a souboru The Tap Tap. Na každém ze čtyřh hradů vystoupí tak každý víkend 18 interpretů, návštěvníci festivalu se budou moci bezplatně ubytovat ve stanovém městečku.Interpreti, kteří letos vystoupí na Hradech:
Aneta Langerová
Bratři Orffové
Divokej Bill
Gaia Mesiah
Hudba Praha
Indy & Wich
Jiří Schmitzer
Kryštof
Lenka Dusilová
Michael's Uncle
Moimir Papalescu & The Nihilists
Mother's Angels
PSH
The Tap Tap
UDG
Vypsaná Fixa
Wohnout
Xavier Baumaxa

www.ceskehrady.cz
zavřít