Projekt G2 Acoustic Stage pokračuje. Nástroje odpojí Imodium

Vydáno 20.04.2015 | autor: redakce

Imodium v čele s frontmanem Thomem je první vystupující interpret na třetí sérii G2 Acoustic stage. Koncert se uskuteční 8. června od 20:00 v pražské Retro Music Hall.

Projekt G2 Acoustic Stage pokračuje. Nástroje odpojí Imodium Projekt G2 Acoustic Stage pokračuje. Nástroje odpojí Imodium


Imodium by Jan Nožička 2014Imodium má s akustickými sety mnoho zkušeností


Kvarteto Imodium je po Vypsané fiXe, Wohnoutech a Divokým Billovi v pořadí již čtvrtou rockovou formací, která se představí v netradičním akustickém aranžmá, zcela bez elektrické energie. "S akustickými koncerty máme bohaté zkušenosti. Nabídku Óčka bereme jako jakési vyvrcholení a zúročení zkušeností s touhle ne úplně běžnou polohou pro naši kapelu," říká zpěvák kapely Thom.

Série G2 Acoustic Stage je ceněná pro svou osobitou atmosféru, kdy přítomní diváci zblízka obklopují samotné hudebníky, kteří jsou na dosah ruky a tvoří tak doslova domáckou atmosféru.


Nedílnou součástí každého koncertu jsou také hostující umělci, kteří ještě více ozvláštňují vystoupení, které poté vyjde na CD a DVD. A co má za lubem Imodium? "Chceme tentokrát opravdu neobvyklé hosty. Takové, které byste nejspíš ve spojení s Imodiem nečekali. Moc stojíme o účast jedné legendy. Je to trochu složitější vyjednávání, ale pevně věříme, že bude mít happyend," vysvětluje frontman Imodia.

Třetí sezóna nabídne žhavou novinku, kdy si vybraný divák zazpívá s kapelou přímo na pódiu. "Jedním z cílů G2 Acoustic Stage, je dostat fanoušky co možná nejblíže svým idolům a oblíbencům. A blíž už to nejde," říká Michal Klein, hudební boss ÓČKA. Koncert Imodia je, jako všechny ostatní, neveřejný. Vstupenky lze získat pouze v soutěžích na ÓČKU a na Facebooku kapely.


TZ, foto: Jan Nožička

 

 

zavřít