Metalfest 2015: Plzní otřesou Testament, Arch Enemy i Overkill

Vydáno 29.05.2015 | autor: redakce

První červnový víkend se na západ Čech vrátí Metalfest. Šestý ročník se uskuteční v termínu 5. - 7. června v nově zrekonstruovaném amfiteátru Lochotín. Největšími hvězdami letošního ročníku budou Accept, Testament, Arch Enemy, Moonspell či Edguy a další.

Metalfest 2015: Plzní otřesou Testament, Arch Enemy i Overkill Metalfest 2015: Plzní otřesou Testament, Arch Enemy i Overkill


arch enemy-foto-1300Jednou z hvězd letošního Metalfestu budou Švédové Arch Enemy


Metalfest se po pěti úspěšných ročnících stává mezinárodní metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival oblíbili nejen pro jeho hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná: v lochotínském amfiteátru je z každého místa vidět na pódium, je obklopený parkem a loukami a nachází se kousek od centra západočeské metropole.

Stejně jako v minulých letech bude možnost i letos zdarma stanovat na označených loukách okolo amfiteátru, pro návštěvníky je připravena sleva ze vstupného do Pivovarského muzea a na exkurzi do Plzeňského Prazdroje, stejně jako řada dalších doprovodných akcí.


Kromě výše zmíněných kapel najdeme v line-upu např. na Overkill, Unleashed, Refuge, Amaranthe, Eluveitie, Equilibrium nebo Grave Digger.

TZ, ape

 

 

 

 

zavřít