Nominace na ceny MTV: vede Taylor Swift, šanci mají i Beyoncé nebo Anaconda

Vydáno 21.07.2015 | autor: redakce

Letošní ceny hudení stanice MTV se budou předávát 30. srpna v Los Angeles a velkou favoritkou je Taylor Swift. Zpěvačka v nominačním kole získala hned devět příležitostí. Na paty jí budu šlapat Ed Sheeran nebo Beyoncé.

Nominace na ceny MTV: vede Taylor Swift, šanci mají i Beyoncé nebo Anaconda Nominace na ceny MTV: vede Taylor Swift, šanci mají i Beyoncé nebo Anaconda

Taylor Swift Photo 1989 02Taylor Swift sbírá ceny a nominace jako na běžícím pásu

Taylor Swift, tradiční sběratelka cen, uspěla díky videoklipům Bad Blood a Blank Space, první jmenovaný má šanci na vítězství v hlavní kategorii Video roku a dále se objevuje mezi nejlepšími snímky v uměleckých kategoriích. Vizuál Blank Space se dostal do výběru nejpovedenějších ženských klipů a vyhrát může i v popové sekci. 

 

V hlavní kategorii Video roku s Taylor Swift soupeří Beyoncé (7/11), Ed Sheeran (Thinking Out Loud), Mark Ronson a Bruno Mars (Uptown Funk) a Kendrick Lamar s teprve pár týdnů starým klipem Alright. Všichni jmenovaní sesbírali od poroty hned několik želízek v ohni. Dále se o ceny MTV uchází třeba Nicki Minaj s kontroverzním hitem internetu Anaconda, Sia za emocemi nabitý snímek Elastic Heart či Ellie Goulding s filmovou hymnou Love Me Like You Do.

Přehled nominovaných ve všech kategoriích najdete na webu MTV. Moderátorkou bude letos Miley Cyrus, která hlavní cenu pro Video roku obdržela loni za klip Wrecking Ball.

 

MTV, jm

 

zavřít